Antalya Klima Montajı Servisi

PROFESYONEL BİR KLİMA MONTAJI İLE:

Klimanızın doğru yerde olmasını sağlarsınız; Cihazınızın ömrünü uzatırsınız; Sağlığınızı tehlikeye atmazsınız; Yaşam alanlarınızı daha verimli kullanırsınız; Klimanızdan yüksek performans sağlarsınız; Cihazınızı güvenle kullanırsınız; Tasarruf sağlarsınız; Kaliteli hizmet alırsınız. Klima Montaj Süreci.

Montaj sürecimizin işlemesi de aşağıdaki sıraya göre gerçekleşir: Ön keşif; Doğru bakır boru ve drenaj tesisatı; Doğru arındırma ve vakumlama; Doğru soğutkan şarjı; Uygun voltaj; Dekoratif görünüm sağlama; Ana tesisatın uygun kelepçelerle sabitlenmesi; İç ünite için servis boşluğu oluşturulması; İç ve dış ünitenin hava akışını engellemeyecek ortamın oluşturulması; Su drenaj testi; Geçici elektrik beslemesi ile devreye alma; Topraklama hattı kontrolü; Çalıştırma öncesi yapılması gereken kontroller; Çalıştırdıktan sonra alınan değerlerin, katalog verileriyle uyumunun kontrolü.

 • Antalya Klima Montajı Servisi: Hızlı, Güvenilir Hizmet
 • Profesyonel Antalya Klima Teknik Servisi
 • En Uygun Fiyatlar Klima Montajı Servisi
https://antalyaklima724.com
Antalya Klima Servisi

Klima Montaj ve Demontaj İçin Kaliteli Hizmet:

Klimalar, özel düzenekleri olan ve pek çok parçadan oluşan cihazlardır. Özellikle hem yaz hem de kış aylarında kullanılmasından dolayı iç basınçlarının bile ayarlanması gerekir. Klimaları uzun ömürlü olarak kullanabilmek için bakımlarının yapılması ve montajlarının hatasız olması gerekir. Oldukça hassas ve teknolojik olan bu cihazların kurulumlarının profesyonel kişiler tarafından yapılması çok önemlidir. Antalya Klima Montajı, kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli hizmet vermekte olan bir firmadır. Özellikle klima montajı alanında tüm yetki belgelerine ve alanında uzman olan personel kadrosuna sahiptir.
Antalya Klima Montajı Servisi 7/24

Klima Montajı Hizmetlerimiz

Antalya Klima Servisi olarak; klima tamir, klima montaj ve demontaj, klima bakım ve klima filtre temizleme
işlemlerinde garantili işçilik hizmeti veriyoruz.
Her Türlü Bakım En Uzman Çözüm
0534 608 7903 Antalya Klima Bakımı Servisi
Antalya Klima Servisi 7/24

Klima Montajı Servisi

Antalya klima montajı ile kusursuz hizmet; Firmamızdan klima montajı alanında destek alabilmek için sitemize girmeniz ve burada yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeteli olacaktır. Çünkü tam donanımlı mobil araçlara sahiptir ve telefonlara kayıt ulaştığı andan itibaren en kısa sürede, bulunduğunuz adrese ulaşmaktadır. Bu sayede yerinde ve zamanında hizmet sunabilmektedir. Güler yüzlü ve donanımlı ekip kadrosu ile her türlü markaya ait olan klima montajınızı en kısa sürede yapmaktadır. Firmamızın teknik destek ekibi personelleri, klima montajı sırasında oldukça titiz çalışmakta ve her türlü ayrıntıyı hesaba katarak kusursuz hizmet sunmaktadır. Bu sayede sonradan oluşabilecek tüm sorunların önüne geçilmektedir.

Antalya Klima Montaj Fiyatları

Teknik servis firması olarak Antalya ilçelerinde klima montaj, sökme, takma, yer değiştirme, tamir, bakım, arıza servisi işlerinizde Antalya Klimacı klima montaj firması olarak hizmetlerimiz; klima montaj Antalya, Klima montaj servisi, klima montajı, klima montaj fiyatları, klima montaj ücreti, klima montajı fiyatı, klima sökme ücreti, demontaj fiyatı, sökme takma ücreti, klima demontaj ücreti, usta klimacı, tamir, bakım, onarım, servis, tamirci, montaj, montajı, sökme, takma ve Antalya Klima Montaj Fiyatları hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Klima Montajı Servisi

Öncelikle klima montajı yapılacak iç ve dış ünitelerin yeri belirlendikten sonra btu değerine göre belirlenen çaptaki bakır boruların tesisat çekiminden önce ısı kaybını önlemek için izole giydirilir. İç ve dış üniteler arası haberleşme sağlayan sinyal kablosu ve şebeke elektrik tesisat kablolama işlemi gerçekleştirili. Su gideri için drenaj hortumuda bakırboru tesisatı ile birlikte çekilir. Görsellik ve dizayn açısından tesisat boruları, sinyal, elektrik kabloları dekoratif bant ile sarılır. Klima montajı doğrudan klimanızın ömrünü ve verimini etkileyen önemli bir etkendir.

Antalya Klima Montaj

Klimanızın doğru yere monte edilmesi yüksek önem taşımaktadır. Yanlış yere monte edilen klimalardan istediğiniz verimi bazen hiç alamazken bazen çok yüksek enerji sarfiyatıyla alabilmekte siniz. Klimanız görevini yerine getirmek için ortam ısısını yanlış bir noktadan kontrol ettikçe klimanızın ömrü kısalmaktadır. Kullandığınız klimanın BTU değerine göre ve monte edileceği ortamda en uygun yeri seçmenizde size yardımcı olmaktadır. İstanbul geneline alanlarında uzman teknik personelimizle size klima montajı konusunda her marka klima ve ortamda hizmet vermekteyiz.
Antalya Klima Servisi 7/24

Klima Montajı Servisi

Güvenli ve Sağlıklı Yaşam Alanları
 • Antalya Klima Montaj ve Demontaj Servisi
  Klima montaj, klima arıza, klima tamiri, sökme takma, Klima gazı, yer değişimi, tamir, montaj, filtre temizliği ve klima arıza konusunda bakım hizmetleri.
 • Antalya Klima Sökme Takma Servisi
  Klimanızın doğru yere monte edilmesi yüksek önem taşımaktadır.
 • En Ekonomik Klima Montaj Servisi 7/24
  Montaj istediğinizde ve klima montajı Antalya Klima Servisi arayıp sorununuzu bildirdiğinizde uzman teknik ekip ile hızlı ve güvenilir bir hizmet ile her şekilde sizlere güvenli hizmet vereceklerdir.
https://antalyaklima724.com

Klima Servisine İhtiyacınız mı Var

30 Dakikada Klima Servisi Hizmeti Veriyoruz