Antalya Klima Bakımı Servisi

Klima Bakımın Önemi

Klima bakımları insan sağlığı için önemlidir. Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar, parteküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek, zamanla evaparatör / kondenser (iç ünite) üzerine yapışarak recine halini almaktadır. İç ünite drenaj tavasında uzun süre kaldığındada lajyoner hastalığı olarak bilinen bakterinin oluşması için en uygun zemini hazırlar. Bu hastalık yüksek ateş ile ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir. Şayet peryodik bakımları yapılması durumunda bu durumun önüne geçilmekte ve cihazperformansı direkt etkilenmektedir.

Hijyenik açıdan hem de cihazınızın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasallar ilaçlar ile firmamızca yapılmaktadır. Düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanmamasının önüne geçilmesi için yüksek tedbir alınmış olur. Cihazınızın sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir, aksi durumda. Periyodik bakım cihazınızda daha az arıza daha az enerji tüketimi, optimum performans daha uzun ekipman ömrü daha iyi hava kalitesi ve konfor sağlamaktadır.

 • Antalya Klima Bakım Servisi: Hızlı, Güvenilir Hizmet
 • Deneyimli ve Güler Yüzlü Hizmet
 • Profesyonel Antalya Klima Teknik Servisi
 • En Uygun Fiyatlar Klima Bakımı Servisi
https://antalyaklima724.com
Antalya Klima Servisi

Klima Bakımı ve Temizliği:

Klimanızın performansı düşer; Klimanızın enerji sarfiyatı artar; Klimanızda hoş olmayan kokular oluşur; Klimanızın kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır; Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz ve partiküller ortamda kalır; Klimanızın drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur - Sorunlarınızı Çözüyoruz.
Antalya Klima Bakımı Servisi 7/24

Klima Bakım Hizmetlerimiz

Antalya Klima Servisi olarak; klima tamir, klima bakım ve klima filtre temizleme
işlemlerinde garantili işçilik hizmeti veriyoruz.
Her Türlü Bakım En Uzman Çözüm
0534 608 7903 Antalya Klima Bakımı Servisi
Antalya Klima Servisi 7/24

Klima Bakımı Servisi

Klima, yaz aylarında bulunduğunuz ortamı soğutan ve kış aylarında sıcak olmasın sağlayan en önemli cihazlardan biridir. Her iş yerinde bulunması gereken klima, Antalya gibi sıcak iklimi olan bölgeler başta olmak üzere pek çok evde de kullanılmaktadır. Klimalar sayesinde bulunduğunuz ortamın sıcaklığını istediğiniz şekilde ayarlamanız mümkündür. Yaz aylarında gittiğimiz otellerde, iş yerlerinde ya da okullarda mutlaka klimalara rastlarız. Klimaların yapılma amacı ortamda bulunan fazla nemi alması ve taze hava vermesidir. Bunu sağlamak için özel bir mekanizma ile üretilmişlerdir. Klimalarınızın tam verimle çalışmasını sağlamak için her yıl mutlaka bakımını yaptırmanız gerekir.

Antalya Periyodik
Klima Bakımı

Klima bakımı sayesinde ortam, bakterilerden, kökü kokulardan ve polenlerden arınmış olacak ve böylece daha temiz bir hava solumuş oluruz. Polene alerjisi olan kişiler içinde klima bakımı bu nedenle önemli olacaktır. Düzenli olarak klimalara yapılan bakım sayesinde kullanım ömrü de uzayacaktır. Aynı zamanda ansızın arızalanmasını engeller ve yüksek enerji tasarrufu sağlayacaktır.

Klima Bakımı
Neden Önemli?

Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. Ayrıca: Cihazın verimli çalışması için; Klima arızalarının önüne geçebilmek için; Enerji tasarrufu sağlamak için; Sağlığınız için; Konfor ve güvenliğiniz için, Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için; Klimanın ömrünü uzatmak için, Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

Klima Filtreleri Nasıl Temizlenmelidir?

Günümüzde artan sıcaklıklar birlikte klima kullanımı yaygınlaşmaktadır. Şu an her 10 evden 8’i klima kullanıyor. Dünya çapında artan endüstri ile birlikte klima üretim bir hayli artmaktadır. İnsanlar artık eskisi gibi ısınma için soba yerine klimayı tercih ediyor. Çünkü soba meşakkatli bir çaba isterken klima ile bu söz konusu bile değildir. Tek yapmanız gereken şey klima kumandası ile klimayı çalıştırmaktır.

Antalya Klima Servisi 7/24

Klima Bakımı Servisi

Güvenli ve Sağlıklı Yaşam Alanları
 • Klima Bakım Ve Onarım Servisi
  Antalya Klima - İklimlendirme cihazlarının periyodik bakımlarının düzenli olarak 6 ayda bir yapılması Klima Onarım gibi önemli alanlarda servisimiz size hizmet vermeye hazırdır.
 • Klima Bakımının Nedeni
  Klima bulunduğu ortamdan gözle görülmeyen toz ve bakteri oluşturmaktadır. Düzenli bakımı yapılmayan klimalar sağlık tehdidi üretmektedir.
 • Her Türlü Klima Bakımı
  Firmamız Her Türlü Klima Bakımı En Sağlıklı Şekilde Yapma Garantisi Veriyor.
https://antalyaklima724.com

Klima Servisine İhtiyacınız mı Var

30 Dakikada Klima Servisi Hizmeti Veriyoruz